Юридичним особам

Ми надаємо правову допомогу юридичним особам як по кожному питанню або справі окремо так і на умовах абонентського обслуговування.

Правова допомога у формі окремих послуг надається юридичним особам і фізичним особам-підприємцям згідно прасу адвокатського бюро. Для надання кожної окремої послуги необхідно узгодити послугу, отримання якої Вам необхідно, її вартість та оплатити вартість послуги. Такі разові звернення за кожною окремою послугою призводять до витрачання Вами коштів саме на вирішення конкретної проблеми або питання і задоволення Ваших потреб точно за кожним зверненням. Така форма взаємовідносин є найбільш оптимальною для клієнтів, яким необхідна правова допомога не часто.

Абонентське обслуговування — це надання правової допомоги на регулярній основі спрямоване на оперативне вирішення правових питань клієнта. Правова допомога може надаватись у формі абонентського обслуговування як юридичним особам і фізичним особам-підприємцям, що не мають власного юриста (юридичного відділу), так і таким, які мають юриста (юридичний відділ). Таке співробітництво спрямовано на швидке вирішення Ваших питань без додаткових узгоджень вартості і обсягу послуги, а також строків виконання і оплати вартості послуг. Абонентське обслуговування передбачає узгодження всіх умов співробітництва при укладенні договору і на тривалий час, а саме таких як: щомісячний обсяг послуг, строки надання послуг, вартість щомісячного комплексу послуг, строк оплати вартості щомісячних послуг. При цьому в подальшому не витрачається час на узгодження цих умов по кожній послузі окремо, а час витрачається виключно на надання завдань і документів та виконання завдань. Така форма взаємовідносин є найбільш ефективною для клієнтів, яким необхідна правова допомога досить часто або взагалі систематично, навіть кожного дня.

Вирішуючи юридичні питання Вашого підприємства, ми маємо арсенал юристів, адвокатів, які мають досвід у вирішенні саме Вашої справи, адже колективний досвід юристів і адвокатів завжди перевищує навіть дуже досвідченого одного юрисконсульта, що працює на підприємстві і має обмежений досвід.

Безперечними перевагами абонентського обслуговування порівняно з найманим у штат юрисконсультом для клієнта є:

— Щомісячна платня за абонентське обслуговування, яка не перевищує середньої заробітної плати штатного юрисконсульта (враховуючи обсяг послуг на одного спеціаліста);

— Відсутність витрат на утримання правової бази законодавства, наприклад, ЛІГА ЗАКОН, комп’ютерної та офісної техніки для працівника;

— Відсутність витрат на телефонний зв’язок, Інтернет, проїзд, організацію робочого місця тощо для працівника;

— Відсутність обов’язку підприємства по виконанню трудових гарантій, передбачених для працівника (відпустка, лікарняний тощо);

— Ви обираєте оптимальний вид і вартість абонентського обслуговування, що найбільше підходить відповідно до виду і інтенсивності Вашої діяльності;

— Більш професійне з більшим досвідом системне надання послуг незалежно від відпустки, можливого лікарняного працівника, відсутності досвіду штатного юриста тощо.

Юридичні послуги, які надаються нами — це індивідуальний підхід до кожного Вашого питання або проблеми, значний досвід роботи наших юристів і адвокатів у всіх сферах взаємовідносин, надання широкого спектру послуг, пошук взаємовигідних та ефективних умов співробітництва, конфіденційність при наданні послуг.